دیدگاه ها در وردپرس

دیدگاه ها در وردپرس

دیدگاه ها در وردپرس

بخش نظرات یکی از مهم ترین قسمت هایی است که صاحبان وب سایت باید به آن توجه داشته باشند. مشخص کردن فیلدهای آن و بالا بردن زیبایی ظاهر از جمله مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از ویژگی‌های اصلی سایت ها و وبلاگ ها امکان دریافت بازخورد از مخاطب ها توسط دیدگاه‌ها است و البته این خصوصیت در وردپرس بسیار قدرتمند ظاهر شده است و شما می توانید به راحتی به مدیریت کامل بازخوردهایی که دریافت می کنید بپردازید.

گزینه های پیش فرض نوشته

دیدگاه ها در وردپرس
  • اجازه دادن به دیگر سایت ها برای فرستادن بازتاب در نوشته های شما
این بخش برعکس بخش بالا میباشد یعنی با فعال بودن این گزینه چنانچه سایت دیگری لینک مطلب و نوشته شما را در سایت/وبلاگ خود گذاشته باشد، شما از این قضیه مطلع خواهید شد و بازتاب/پینگ خواهید گرفت و چنانچه شما از لینک دیگر وبسایت ها استفاده کرده باشید از طرف وردپرس یک بازتاب برای او فرستاده خواهد شد.
  • اجازه گذاشتن دیدگاه برای نوشته های جدید
فعال بودن این گزینه اجازه میدهد که بازدید کنندگان وبسایت در پایین نوشته هایتان نظرات خود را ثبت نمایند، بسیاری از سایت ها با توجه به سو استفاه هایی که ممکن است رخ دهد این گزینه را غیر فعال مینمایند و تنها برای مطالب خاصی که قصد نظر سنجی از مشریان یا بازدیدکنندگان را دارند این قابلیت را فعال مینمایند.

بررسی دیدگاه کاربران

با یک بار تأیید شما برای هر فرد کامنت‌ های بعدی آن فرد بدون ضرورت به تأیید شما خود به خود نمایش داده می‌شوند. قسمت بررسی دیدگاه و سیاه‌ نامه‌ ی دیدگاه زمانی کاربرد دارد که شما وقت کافی برای بررسی دیدگاه‌ ها بصورت دستی ندارید. و تنها مایل هستید که با اعمال یکسری محدود‌ کننده‌ها کامنت‌ های شامل لینک و کلمه‌های خاص مد نظر شما بصورت اتوماتیک نمایش داده نشوند. برای اینکار براحتی می‌توانید در باکس کلمه‌ های مورد نظر خود را بنویسید تا دیدگاه‌ های حاوی آن کلمات شانسی برای نمایش نداشته باشند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *